Ransomwarový útok na serverová úložiště dat

Vážení klienti,

během uplynulého víkendu došlo k rozsáhlému ransomwarovému útoku na naše serverová úložiště dat. V současné době jsou data nedostupná. Na obnově systému usilovně pracují naši IT specialisté. Dovolujeme si Vás proto požádat o strpení a shovívavost při vyřizování Vašich požadavků.

Aktualizace 23.11.2021: Při útoku nebyl zjištěn únik dat. Data jsou postupně obnovována z dostupných záloh.

Aktualizace 26.11.2021: Klíčová evidence všech termínů posledních a následných činností byla zvláštními opatřeními uchráněna, díky čemuž můžeme stále garantovat jejich plnění!

Aktualizace 27.11.2021: I přes obrovské úsilí našich IT specialistů není, a zřejmě ani nebude možné, některá data obnovit. To se týká zejména Záznamů z posledních provedených Preventivních požárních prohlídek, které byly, v souladu s moderním trendem, již většinově digitalizovány. Proto, můžete-li, zašlete nám prosím e-mailem na adresu obnova@poservis.cz kopie těchto Záznamů, případně i kopie dalších Protokolů. Toto se týká činností provedených v posledních 12ti měsících. Velice nám to pomůže urychlit konfirmaci dat při plánování a odbavování zakázek.

Předem děkujeme!